Cięcie wodą Wieluń, łódzkie, śląskie, opolskie, wielkopolskie.
cięcie wodą Wieluń
20273
page,page-id-20273,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Oferta i wycena

U nas wycena cięcia wodą jest błyskawiczna i całkowicie bezpłatna

Cięcie wodą Wieluń – Oferujemy najlepsze ceny – sprawdź!

Oferujemy wykonanie zleceń w najlepszych cenach na rynku usług cięcia wodą. Naszą atrakcyjną ofertę zawdzięczamy waterjetowi wiodącej marki DARDI gwarantującemu najwyższą jakość obróbki, przy niskich kosztach eksploatacji.

Szybka wycena cięcia

Wyceny zleceń sporządzamy od ręki. Oprogramowanie wskazuje najbardziej optymalną ścieżkę cięcia. To znaczy, że nie rezygnując z jakości wytniesz u nas tak tanio, jak to tylko możliwe.

Adekwatnie do potrzeb Klienta

Zanim przystąpimy do wyceny chcemy poznać przyszłe zastosowanie elementu i Twoje oczekiwania estetyczne. Dzięki tym informacjom sugerujemy najbardziej optymalne jakości cięcia poszczególnych krawędzi i przygotowujemy adekwatną wycenę.

Masz pomysł, ale nie masz projektu?

Za dodatkową opłatą nasi pracownicy lub partnerzy z przyjemnością przygotują dla Ciebie projekt zgodnie z Twoimi wytycznymi oraz wymogami technologii cięcia wodą. Zlecając projekt i realizację w jednym miejscu zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Oszczędź jak najwięcej materiału

Dzięki modułowi nestingu (zagnieżdżania elementów) zminimalizujemy także zużycie materiału. Ma to szczególne znaczenie przy cięciu elementów z metli szlachetnych lub grubych arkuszy blachy czy innych materiałów, które bywają bardzo kosztowne.

Co jest potrzebne aby obliczyć koszt cięcia wodą?

Ceny cięcia wodą wynikają przede wszystkim z czasu pracy maszyny, skali trudności zlecenia oraz jego wielkości. Te czynniki zależą od wielu parametrów, takich jak rodzaj i grubość materiału, długość linii cięcia po prostej i po krzywych, ilość przebić przez materiał, wybrana jakość cięcia itp.

Dlatego do sprawnego przygotowania trafnej wyceny potrzebujemy nie tylko rysunku w odpowiednim formacie, ale także wielu dodatkowych informacji.

Przygotuj lub zleć projekt w formacie .dxf / .dwg

Podaj grubość i rodzaj materiału

Określ jakość krawędzi

Zdecyduj czy sam dostarczysz materiał

Zdradź jaki efekt chcesz uzyskać

Rodzaje jakości cięcia

Q=1,5

Rozcinanie (z ang. separation cut) to najniższa oferowana przez nas jakość cięcia. Stosowana zazwyczaj wtedy, gdy przewidziane są inne procesy obróbki elementu.

Q=2

Przecinanie (z ang. through cut), czyli średnia jakość cięcia. Optymalna dla zastosowań nie wymagających walorów estetycznych i/lub precyzjnego dopasowania do innych elementów.

Q=3

Czyste cięcie (z ang. clean cut) oznacza dość dobrą jakość cięcia, z dokładnością do 0,1 mm.

Q=4

Dobre wykończenie krawędzi (z ang. good edge finish) oznacza dobra jakość cięcia, wystarczającą do większości zastosowań technicznych i estetycznych

Q=5

Doskonałe wykończenie krawędzi (z ang. excellent edge finish) to najwyższa jakość cięcia oferowana w technologii watrejet. Idealna do elementów dekoracyjnych z najwyższej półki.

Formularz wycenyPlease leave this field empty.